Nowoczesna stomatologia

DIAGNOSTYKA, LECZENIE I POPRAWA WYGLĄDU ZĘBÓW

O nas

Obraz
ortodonta bielsko, czechowice

AMG Ortodoncja i Stomatologia – Bielsko – Biała, Pszczyna i okolice

AMG Ortodoncja I Stomatologia to w jednym miejscu, kompleksowy i skończony projekt z zakresu ortodoncji, stomatologii i protetyki, to grono najlepszych specjalistów i stałych współpracowników, których praktyki i dobór trwał latami, to najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne i lecznicze oraz doborowe materiały światowej klasy. Zdobywaliśmy doświadczenie od najlepszych wykładowców w mojej specjalizacji min. z Polski, USA,  Szwajcarii, Włoch, Austrii oraz Luxemburga. Nie tylko wiedza, ale stosowanie w mojej praktyce najwyższej jakości materiałów, najlepszych wzorców, światowych nowości, a nade wszystko wiedzy i ludzi tworzy to miejscem wyjątkowym.
Dzięki temu wszystkiemu oferujemy Państwu w myśl maksymy - Jedno takie miejsce - kompleks usług skupionych wokół stomatologii w jednym najwłaściwszym do tego miejscu, bez konieczności dodatkowych konsultacji i wizyt w innych gabinetach i przychodniach specjalistycznych. To tylko w naszych gabinetach otrzymasz wszystko w jednym miejscu. Kompleksowe podejście do pacjenta i indywidualne konsultacje - każdy pacjent jest dla nas najważniejszy i podchodzimy do Niego z najwyższą uwagą, ogromnym zaangażowaniem oraz najwyższą troską o Jego zdrowie, komfort, wobec czego mając to na uwadze posiadamy oprócz wysoce wykwalifikowanego, najlepszego personelu niezwykle nowatorskie i najnowocześniejsze techniki, wypływające z najnowocześniejszego, w wielu wypadkach unikatowego na skalę Polski sprzętu i narzędzi, technologii, praktyk i wiedzy.

 

Ortodonta – Bielsko – Biała, Pszczyna

 

AMG zlokalizowane jest przy ul. Zabrzeskiej 29 w Ligocie k. Bielska – Białej. Do skorzystania z naszych kompleksowych usług ortodoncji i stomatologii serdecznie zapraszamy w szczególności mieszkańców Bielska i Czechowic, jednak do współpracy zachęcamy także zainteresowanych Pacjentów z okolicznych miejscowości. Wybierz najlepszego ortodontę w okolicy Pszczyny, który pomoże Ci w poprawie wyglądu i funkcji Twojego zgryzu - zapewniamy kompleksową opiekę i nowoczesne metody leczenia. Oprócz kompleksu usług ortodontycznych i stomatologicznych, świadczymy również profesjonalne doradztwo – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, pomożemy i umówimy dogodny termin wizyty w naszym Centrum.  Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek pytań z zakresu ortodoncji czy stomatologii prosimy o kontakt: 

  • telefoniczny – 604091317
  • mailowy – amg.ortodoncja@gmail.com
Obraz
15

lat doświadczenia

11

osób w zespole

980

pacjentów

Obraz
logo

Nowoczesny, specjalistyczny sprzęt

ZOBACZ WIĘCEJ