Profilaktyka / Stomatologia zachowawcza

Obraz

W naszym gabinecie zajmujemy się zarówno profilaktyką, związaną z zapobieganiem chorób próchnicy, jak i leczeniem jej skutków. Używamy do tego najnowocześniejszych materiałów, narzędzi i dostępnych technik stomatologicznych. Darząc tę dziedzinę należną jej uwagą i szczególną dbałością, zalecamy naszym Pacjentom tworzenie harmonogramu wizyt kontrolnych co 6 miesięcy, co daje gwarancję prawidłowej profilaktyki chorób i skuteczne, w odpowiednim czasie możliwości ich zapobiegania oraz szybkiemu leczeniu ich skutków. Jak w każdej naszej specjalności w stomatologii estetycznej używamy najnowocześniejszych materiałów kompozytowych i sprzętu, pracując na materiałach i narzędziach światowych marek - liderów technologicznych i jakościowych w naszej branży.

Obraz

W szczególny sposób namawiamy naszych pacjentów do regularnej higienizacji (obowiązkowo przed wybielaniem zębów oraz leczeniem ortodontycznym, protetycznym), przeprowadzanej przez wyspecjalizowany zespół higienistek stomatologicznych. Przy zabiegach higienizacji używamy protokołu GBT (Guided Biofilm Therapy) z użyciem AIRFLOW® MAX firmy EMS.Higiena

  • AIRFLOW® to zapewniająca przewidywalne efekty procedura usuwania biofilmu, osadów i świeżego kamienia nazębnego z naturalnych zębów, implantów, wypełnień, aparatów ortodontycznych oraz obszarów nad- i poddziąsłowych.
  • Zabieg AIRFLOW® z piaskiem PLUS może być bezpiecznie i komfortowo stosowany na wszystkich tkankach miękkich, włączając dziąsła, błony śluzowe, język i podniebienie.
  • AIRFLOW® jest jedynym postępowaniem pozwalającym na skuteczne, minimalnie inwazyjne usuwanie biofilmu z trudno dostępnych miejsc, takich jak głębokie zagłębienia i szczeliny, przestrzenie międzyzębowe, nieprawidłowo ustawione zęby, obszary poniżej brzegów koron i implantów, recesje i aparaty ortodontyczne.
  • AIRFLOW® umożliwia wczesne wykrywanie białych plam demineralizacyjnych i próchnicy, pozwalając uniknąć niepotrzebnych, inwazyjnych zabiegów stomatologicznych.
  • AIRFLOW® utrzymuje integralność zębów własnych, implantów, wypełnień i tkanek miękkich.
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Pokazuj w cenniku
On